Project Description

کتاب «نترس باش» (2019) نگاهی الهام‌بخش به دنیای اطراف می‌اندازد. جین کیس، نویسنده این کتاب، تجربه‌های خود در زمینه ساخت فناوری‌های تحول‌آفرین را در کنار تجربه‌های کارآفرین‌ها، سرمایه‌گذاران، دانشمندان و گردشگران کارآزموده قرار می‌دهد و نشان می‌دهد که چگونه می‌توانیم دنیا را باب میل خود کنیم. از جین گودآل انسان‌شناس تا وارن بافت سرمایه‌گذار، آن‌هایی که بیشترین تأثیر مثبت را روی دنیا داشته‌اند، یک ویژگی بسیار برجسته دارند. آن‌ها نترس هستند.

جین کیس یکی از پیشرو‌های حوزه اینترنت در آمریکا بود که در استارتاپ «آمریکا آنلاین» فعالیت می‌کرد. استارتاپی که باعث شد برای اولین بار در دهه 1990 بسیاری از افراد، آنلاین بودن را تجربه کنند.‌ او از سال 1997 مدیر عامل «بنیاد کیس» است که به دیگران کمک می‌کند برای تحقق ایده‌های نوآورانه خود سرمایه جذب کنند. همچنین اولین زنی است که به‌عنوان رئیس انجمن نشنال جئوگرافیک خدمت می‌کند. کیس به دلیل تأثیر اجتماعی خود، به‌عنوان یکی از اعضای هیات‌مدیره در تعدادی دیگر از نهادهای بشردوستانه مانند بیک سنتر دانشگاه جورج تاون، فعالیت می‌‌کند.

برای مشاهده نسخه متنی میکروکتاب

به حساب کاربری خود وارد شوید

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

برای مشاهده نسخه متنی میکروکتاب

به حساب کاربری خود وارد شوید

این محتوا فقط برای کاربران وارد شده است.لطفا برای مشاهده این مطلب وارد شوید.

پلتفرم ترجمه و تولید محتوا به زبان فارسی

ناربو اولین پلتفرم تکنولوژی‌محور ترجمه و تولید محتوا در ایران است. این پلتفرم توانسته‌است با استفاده از فناوری جمع‌سپاری و پردازش زبان طبیعی صنعت ترجمه کشور را متحول کند. ناربو با همراهی تعداد زیادی از مترجمان حرفه‌ای و با بهره‌گیری از سرویس‌های هوشمند سرعت، دقت و کیفیت ترجمه را ارتقا داده‌است.

این خلاصه کتاب در پلتفرم ناربو ترجمه شده‌است.